БК "Хімік-2" - БК "КДПУ" - 94:81

У Южному відбувся перший матч серії плей-оф за третє місце в Вищій лізі. БК "Хімік-2" переміг гостей з криворізького БК "КДПУ".

Господарі сходу пішли вперед, заволодівши до кінця стартової чверті 12-очковою перевагою. У середині третьої чверті южненці вже мали 20 очок переваги. Та на цьому інтрига в поєдинку не згасла. Гості в заключній чверті зуміли зменшити відставання до 7 очок. Влучні триочкові Мещерякова та Марченка остаточно схилили перемогу на бік господарів.

Кирило Мещеряков став найрезультативнішим у переможців - 32 очки, 7 підбирань, 6 передач. У гостей найвлучнішим став Сергій Старцев – 28 очок, 1 підбирання, 4 передачі.

Другий матч серії до двох перемог відбудеться 24 травня о 17:00 в Кривому Розі.

БК «Хімік-2» (Южне) – БК «КДПУ» (Кривий Ріг) - 94:81 (31:19; 16:13; 23:26; 24:23)

Вища ліга. Плей-фф. Бронзова серія. Перша гра. 21.05.2017 – 14:00. Южний. ФСК «Юлімп»

БК «Хімік-2»: Мещеряков (32 + 7 підбирань + 6 передач), Павлов (23 + 6 підбирань + 3 передачі), Марченко (20 + 7 підбирань), Козак (9 + 4 підбирання + 3 передачі), Клевзуник (8).

БК «КДПУ»: Старцев (28 + 4 передачі), Водолазський (18 + 6 підбирань), Анісімов (14 + 8 підбирань), Сєргєйчик (11 + 3 підбирання + 6 передач), Орленко (4 + 3 підбирання).