БК «КДПУ» фінішує четвертим
БК «КДПУ» фінішує четвертим

Баскетбольна команда «Криворізького педагогічного університету» фінішувала четвертою у Вищій лізі сезону 2016/2017 років зупинившись за крок до комплекту медалей чемпіонату.

 

Цей сезон був неоднозначним для криворізького колективу, мабуть, саме через це такий же і вийшов результат. З одного боку, вихід до фінальної четвірки – хороший результат, з іншого, відсутність медалей – незадовільний фініш. Проте, зважаючи на те, що команда протягом сезону «каталася на американських гірках», все ж четверте місце для «КДПУ» непоганий результат.

 

Стартувала наша команда цього сезону в ранзі одного з лідерів чемпіонату та з іншою назвою БК «КДПУ-Кривбас-2». До грудня місяця 2016 року, незважаючи на деякі проблеми з фінансуванням, підопічні Олександра Порохненка впевнено тримали за собою перше місце у своїй групі. Далі, кінець січня 2017 року, запам’ятався всім неочікуваною новиною про зняття з чемпіонату БК «Кривбас» та БК «КДПУ-Кривбас-2». Здавалося, на цьому, баскетбол у Кривому Розі зникне, але завдяки тренерському колективу другої команди та керівництву ФБУ у співпраці з КДПУ команду у Вищій лізі зберегли.

 

Починаючи з лютого 2017 року БК «КДПУ» став правонаступником БК «КДПУ-Кривбас-2» та продовжив виступи у Вищій лізі успадкувавши всі свої попередні здобутки. Вийшовши до 2-го етапу змагань у Вищій лізі БК «КДПУ» тримався у четвірці до останніх турів, проте домашня поразка від «Львівської Політехніки» майже залишила команду поза плей-офф, але дві домашні поразки «Золотого Вєка» в матчі проти «Говерли» відкрили шлях криворіжцям до плей-офф.

 

У півфіналі криворіжці двічі поступилися вже переможцю Вищої ліги івано-франківській «Говерлі» тим самим продовживши боротьбу за «бронзові» медалі. Серія за 3-е місце видалася цікавою та захопливою та тривала максимально можливі три гри. Зрівнявши рахунок у Кривому Розі, доля «бронзи» вирішувалася в Южному. Криворіжці до останніх трьох хвилин гри на рівних билися з суперником, проте пропустивши в кінцівці серію атак, підопічні Олександра Порохненка випустили гру з під контролю та поступилися.

 

У результаті БК «КДПУ» завершив сезон 2016/2017 років у Вищій лізі на четвертому місці. Команда та тренерський штаб дякують вболівальникам за підтримку протягом усього сезону! Сподіваємось на зустріч з любителями баскетболу в наступному сезоні!

 

Прес-служба БК "КДПУ"